LG 27MS500-B 27 inch IPS FHD Computer Monitor
Original price was: R4,049.99.Current price is: R3,184.99. incl. VAT
1 in stock
SKU: 27MS500-B Categories: , Tags: , , ,
LG_Logo
LG 27MS500-B IPS Computer Monitor
27? IPS Full HD display
100Hz Refresh Rate
3-side Virtually Borderless design
Reader Mode / Flicker Safe
5ms (GtG) response time
Black Stabilizer
Crosshair
and Dynamic Action Sync
OnScreen Control.
Brand
LG
LG_Logo
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 27MS500-B 27 inch IPS FHD Computer Monitor”