Lenovo E16 G3 LNL U7 256V16GB 512GB 16in WUXGA Notebook
Original price was: R34,684.99.Current price is: R22,809.99. incl. VAT
10 in stock
SKU: 22AY002MZA Categories: , Tags: , , ,
Lenovo
Lenovo E16 G3 LNL U7-256V 16GB DDR5 512GB SSD M.2 2242 TLC G4 Integrated Windows 11 Pro 64 16.0″ WUXGA AG 300nits FHD IR Cam Intel AX211 2x2AX 6E+Bluetooth Y-FPR 3 Cell 48Whr 65W USB-C 3PIN-ZA BKLT KB US-ENG w/NumPad 1 Year Carry-in 3 Year Onsite
Brand
LENOVO
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lenovo E16 G3 LNL U7 256V16GB 512GB 16in WUXGA Notebook”