Acer EXO14-71-796W 14in WUXGA Notebook
Original price was: R25,209.99.Current price is: R16,739.99. incl. VAT
10 in stock
SKU: NX.EJMEA.002 Categories: , Tags: , , ,
Acer
Acer EXO14-71-796W Intel Core Ultra 7 Processor 155H 14in WUXGA IPS UMA No External Video Memory 16 GB DDR5 Memory 512GB PCIe NVMe SSD Micro SD Card Reader Wi-Fi6+BT 2×2 AX+BT 2MP Camera 55Wh Li-ion Battery 65W TypeC Adapter 3 Year Onsite Warranty Windows 11 Pro
Brand
ACER
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Acer EXO14-71-796W 14in WUXGA Notebook”